KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15103053

nr 1510 3053

Anna von Gersdorff-Obolensky

(1898-1973), Sverige

Vitsippor. Signerad, 17x14 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 31x25 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:09:11

4/12 21:23:31 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Anna von Gersdorff-Obolensky

Läs mer om Anna von Gersdorff-Obolensky